| 브랜드 이름: | Sunchonglic |
| 모델 번호: | FS-150A |
| 모크: | 100개 |
| 가격: | US $7.96-18.31 |
| 지불 조건: | 티/티 |
| 공급 능력: | 100000pcs/월 |
| Model | FS-150A |
|---|---|
| Output Voltage | 220V AC |
| Output Waveform | Modified sine waveform |
| Rated Power | 150VA |
| Working Voltage | DC 12V |
| Frequency | 50Hz |
| Application | Home appliance, Car, etc. |